uczeń stoi trzymając w ręku dyplomy z konkursu
Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7a Oliwier Sroga znalazł się w elitarnym gronie 3 osób zakwalifikowanych do etapu ogólnopolskiego przez wojewódzką komisję 3. edycji konkursu genealogicznego "Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna".
Praca konkursowa wymagała od Oliwiera współpracy z archiwami w całej Polsce w poszukiwaniu informacji o losach członków Jego rodziny a następnie tłumaczeniu zdobytych dokumentów na język polski z języków łacińskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Serdecznie gratulujemy tak wielkiego osiągnięcia.
Brawo!!!
 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook