Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie świętuje Dzień Dziecka

W Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się 29 maja 2023 roku. Pan Burmistrz Szprotawy, Mirosław Gąsik, dokonał uroczystego otwarcia nowo powstałego placu zabaw, który stanowi wspaniały prezent dla uczniów szkoły. Uczniowie, wyrażając swoją wdzięczność, przygotowali występy artystyczne, w trakcie których śpiewali i tańczyli, okazując radość z nowego miejsca do zabawy, które wyposażone jest również w mini ściankę wspinaczkową.

Obchody Dnia Dziecka kontynuowane były 31 maja 2024 roku. Pani Wiceburmistrz Szprotawy, Dorota Grzeszczak, zainicjowała II Integracyjny Rajd Rowerowy nad Stawy Bobrowickie. Uczniowie mieli okazję podziwiać malowniczą okolicę, a na miejscu czekało na nich ognisko zorganizowane przez Nadleśnictwo Szprotawa. Dodatkową atrakcją była niespodziewana wizyta Państwowej Straży Pożarnej, która zaprezentowała uczniom wyposażenie wozów strażackich.

Dyrekcja oraz społeczność szkolna wyrażają serdeczne podziękowania dla Nadleśnictwa Szprotawa, Państwowej Straży Pożarnej, Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia "Szprotawscy Cykliści" za wsparcie i wspólnie spędzony czas, który uświetnił tegoroczne obchody Dnia Dziecka.

Pozostali uczniowie szkoły również mieli okazję spędzić ten wyjątkowy dzień na różnorodnych zabawach i wspólnych aktywnościach, ciesząc się atmosferą radości i integracji.

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Najnowsze wiadomości można znaleźć na naszym Facebooku

 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook