Rita stoi na scenie z pucharem

Taneczny sukces Rity na Mistrzostwach Świata!
Rita Citak z kl. 5b, wychowanka instruktorów Artura Niezgody i Sandry Niezgody-Mazur, zawodniczka Klubu Sportowego „PASJA” i Akademii Tańca NDS z Żagania w dniach 23-28 października brała udział w Mistrzostwach Świata IDO World Hip Hop/Popping/Hip Hop Battles/ Breaking Championships i Pucharze Świata IDO World Breaking Cup IDO w Kielcach.
Był to spektakularny taneczny event, podczas którego wystąpiło 4500 tancerzy z 31 krajów i 4 kontynentów. Swoje prezentacje na najwyższym poziomie zaprezentowała nasza piątoklasistka, która zdobyła I miejsce i Puchar Świata IDO World Cup Breaking Solos Female Children oraz II miejsce i Puchar Świata IDO World Cup Breaking Duos Children ze swoją taneczną partnerką.

Dodatkowo zdobyła bardzo wysokie miejsca, zważając na liczną konkurencję, w innych kategoriach tanecznych: Word Championship: 55. miejsce hip hop solo Children, 46. miejsce Popping Solo Children i 74. miejsce hip hop duos Children.
Gratulujemy serdecznie Ricie oraz jej Instruktorom tanecznym i Rodzicom.