uczennice stoją na scenie i otrzymują puchary
7 listopada w Szprotawskim Domu Kultury odbył się X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Wojskowej. Naszą szkołę reprezentowały 3 duety: Maja Bojska z kl.6a i Hanna Konczalska z kl. 5a, Ewa Kosmala z kl.7a i Arwid Lewandowski z kl.7b oraz Emilia Zimnicka z klasy 1b i Aleksandra Czwałga z klasy 3b. Spektakularny sukces odniosły Maja i Hania, które wyśpiewały nagrodę specjalną Puchar Burmistrza Miasta Szprotawy, a nasze najmłodsze uczennice otrzymały wyróżnienie.
 
Serdecznie wszystkich gratulujemy!
 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook