uroczystość na scenie pasowania dzieci na uczniów szkoły

3 października odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Była to szczególna chwila, która na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.

W tym dniu, w obecności rodziców i zaproszonych gości, dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim piórem przez panią dyrektor Jadwigę Zarzeczną-Rosół. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Udowodniły też, że potrafią pięknie śpiewać i występować na scenie.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Cieszymy się, że jesteście wśród nas!

Wspomnienia graficzne można obejrzeć na szkolnym Facebooku

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook