drużyna koszykarek szkolnych stoi w szeregu

Koszykarki w finale !!!
Kwiecień w naszej szkole obfitował w wiele wydarzeń sportowych. W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczennice w składzie Jagoda Grono, Wiktoria Maślej, Kaja Kocik, Emma Ronij, Lena Sobczak, Pola Sawa, Aleksandra Zamachowska, Zuzanna Kwaśniewska po rozgrywkach na terenie miasta i powiatu, awansowały do poziomu rejonowego i dalej do półfinałów. W turnieju półfinałowym rozegranym we Wschowie zajęły II miejsce premiowane awansem do finału. Należy także wspomnieć o młodszych koszykarkach. Rita Citak, Wiktoria Długosz, Maja Gwiazda, Kalina Biniek, Kamila Niewińska, Amelia Pawłowska, Lena Tylawska, Veronica Ronij, Hanna Konczalska, Aleksandra Lewkowicz, Alicja Pigdanowicz w swojej kategorii wiekowej zakończyły zmagania na etapie półfinałowym, zajmując wysokie trzecie miejsce.

Gratulujemy wszystkim i trzymamy kciuki za walkę w finale!