laureat z nauczycielką i kuratorem pozują do zdjęcia pamiątkowego

Laureat z geografii z najwyższym wynikiem w województwie lubuskim

Oliwier Sroga, uczeń klasy 7a zwieńczył swój naukowy sukces. Dnia 8 maja 2024 r. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury w Sulęcinie z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty, Pana Mariusza Biniewskiego, otrzymał gratulacje oraz zaświadczenie uzyskania tytułu laureata z geografii za udział w Konkursie Przedmiotowym Szkół Podstawowych Województwa Lubuskiego w roku szkolnym 2023/2024. Wyrazy uznania i podziękowania otrzymała również nauczycielka przygotowująca ucznia. Warto podkreślić, że spośród 12 883 uczniów startujących w konkursach na etapie szkolnym Oliwier Sroga znalazł się w bardzo wąskim gronie 79 uczestników otrzymujących najwyższy tytuł. Za odniesiony sukces składamy gratulacje.

Dziękujemy za godne reprezentowanie i promowanie Naszej Szkoły i gminy na szczeblu wojewódzkim, podkreślając również ogromny wkład Rodziców ucznia.

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook