Wczoraj uczniowie klasy ósmej, podczas uroczystego apelu, pożegnali się z gronem pedagogicznym, wychowawczynią, kolegami i koleżankami. Był to czas podsumowań i wzruszeń. Pani vicedyrektor podziękowała panu burmistrzowi Mirosławowi Gąsikowi za zapewnienie nam wspaniałych warunków do nauki na miarę szkoły XXI wieku. Apel zakończył imponujący występ uczniów klasy ósmej i siódmych.
Życzymy wszystkim wytrwałości w realizacji marzeń. Do Was należy przyszłość!
Kochani Ósmoklasiści, bądźcie zawsze dobrymi i szczęśliwymi ludźmi!
Słonecznych wakacji!
 
Foto kronikę można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook