W czwartek, 20 czerwca, odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich. Był to bardzo ważny moment, który zamykał pierwszy etap nauki. Uroczystość rozpoczęła się od przemowień znakomitych gości. Następnie trzecioklasiści podziękowali nauczycielom oraz dyrekcji za to, że uczyli ich być lepszymi i mądrzejszymi oraz za wspólnie spędzony czas. Złożyli wyrazy uznania wszystkim, którzy sprawili, że czuli się w szkole swobodni, rozumiani, bezpieczni. Podziękowali również rodzicom za pomoc w nauce, troskę w wychowaniu i okazywaną miłość.
Życzymy uczniom powodzenia i samych dobrych ocen w klasach starszych, a teraz wspaniałego wypoczynku, na jaki zasłużyli ciężką pracą przez cały rok szkolny
 
Foto kronikę można obejrzeć na szkolnym Facebooku 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook