W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wraz z reprezentacją ze Szkół Podstawowych w Wiechlicach i Długiem wzięli udział w emocjonującym Międzyszkolnym Turnieju Rummikub. To wydarzenie, zgromadziło entuzjastów tej popularnej gry planszowej, pragnących sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć puchar Dyrektora SP1.

Atmosfera w szkolnej świetlicy była niewątpliwie wyjątkowa - pełna świątecznego entuzjazmu, radości oraz zdrowej rywalizacji. Uczestnicy zaprezentowali nie tylko umiejętności logicznego myślenia, ale także ducha zespołowości i fair play.

Rozgrywki składały się z dwóch rund, każda z nich obejmowała  trzy emocjonujące gry. Po zakończeniu rundy, uczestnicy z największą ilością zdobytych punktów awansowali do finału turnieju. Trzeba przyznać, że rywalizacja była zacięta, a każdy ruch miał znaczenie dla końcowego rezultatu.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce –Niepodważalnym mistrzem Rummikuba tego dnia okazał się być Aleksander Dębiński, reprezentant SP1 Szprotawa. Jego umiejętności, strategiczne podejście do gry i chłodna głowa w decydujących momentach zapewniły mu zasłużone pierwsze miejsce.

II miejsce –Wojciech Cudak z SP Długie zajął zaszczytne drugie miejsce, prezentując wysoki poziom gry oraz nieustępliwość w rywalizacji. Jego determinacja zasługuje na uznanie i szacunek.

III miejsce –Na trzecim miejscu uplasowała się Aneta Wojtowicz, kolejna reprezentantka SP Długie. Jej umiejętność szybkiego myślenia i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniającej się sytuacji na planszy zrobiły wrażenie na wszystkich uczestnikach.

IV miejsce –Czwarte miejsce przypadło Mai Boczniewicz z SP1 Szprotawa. Choć nie zdobyła najwyższego miejsca na podium, jej zaangażowanie i determinacja zasługują na uznanie.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie i fair play. Dodatkowe podziękowania kierujemy w stronę firmy @TM Toys oraz sponsorom za ufundowanie nagród i niespodzianek dla uczestników turnieju, co sprawiło, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Międzyszkolny Turniej Rummikub to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również świetna zabawa i integracja społeczności szkolnej. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych turniejów, gdzie znów będziemy mogli świętować wspólną pasję i umiejętności naszych uczniów. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Facebook 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook