rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego dziecka. 1 września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2022/2023. Wielu z nich przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczysty apel odbył się o godzinie 9:00 dla tych,  którzy po raz pierwszy przybyli do naszej szkoły. Pani dyrektor Jadwiga Zarzeczna-Rosół gorąco powitała najmłodszych uczniów,  ich rodziców oraz grono pedagogiczne. Po części oficjalnej pierwszoklasiści udali się do klas ze swoimi wychowawcami. Starsi uczniowie rozpoczęli rok od spotkań z wychowawcami we własnych gabinetach.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów,  wytrwałości, ciekawych doświadczeń, samych szóstek oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.