Zajęcia interdyscyplinarne klas 6
Ostatnio szóstoklasiści realizowali przez jeden dzień zadania interdyscyplinarne. Uczniowie klasy 6b na języku polskim wykazali się kreatywnością, zdolnościami manualnymi i plastycznymi, a nawet znajomością udzielania pierwszej pomocy. Wszystko podczas omawiania lektury "Felix, Net i Nika". Przygotowali własne pomysły na wykorzystanie sztucznej inteligencji w codziennym życiu. Powstały wizje inteligentnych urządzeń do ratowania życia lub robotów pomagających w codziennych obowiązkach. Natomiast uczniowie klasy 6cd również pracowali aktywnie i kreatywnie. Wytworem ich pracy jest prezentacja multimedialna. Oczywiście szóstoklasiści ćwiczyli również kompetencje polonistyczne, redagując opisy i instrukcje.
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebooka - kliknij link