Uczniowie w Domu Dziecka w Kożuchowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie, tradycyjnie jak co roku, chcąc umilić Święta Bożego Narodzenia dzieciom przebywającym w Domu Dziecka, przygotowali paczki mikołajkowe. Zwykle jedna paczka miała kilku autorów. Wcześniej Święty Mikołaj otrzymał wzruszające listy od dzieci, które pisały do niego o swoich skromnych marzeniach. Przygotowane upominki zostały przed świętami przekazane  wychowankom Powiatowego Domu Dziecka w Szprotawie oraz zawiezione przez uczniów do Kożuchowa, gdzie gospodarze przywitali swoich gości wspaniale przygotowanymi jasełkami. Inscenizacja zrobiła duże wrażenie na widzach. Potem były wspólne rozmowy, poczęstunek, wiele życzliwych słów i dobra świąteczna atmosfera.
   Takie chwile utwierdzają nas w tym, że warto się dzielić. Dając tak niewiele, tak dużo otrzymujemy.

Wszystkim darczyńcom – Małym, Dużym oraz ich Sponsorom: dzieciom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałych paczek - w imieniu obdarowanych dzieci z całego serca dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2023.
Bez „Waszego” wsparcia i zaangażowania ta Akcja nie mogłaby istnieć.
                                                                                     Dziękujemy!