dzieci ustawione w grupie na świetlicy trzymają w dłoniach słodkie upominki

Ostatnio uczniowie klasy 5b zawitali do Sprembergu w Niemczech w ramach wymiany uczniowskiej. Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą integracyjną, dzięki której piątoklasiści poznali się lepiej, opowiedzieli o sobie i swoich zainteresowaniach. Następnie odbyły się rozgrywki w piłce nożnej, które pomimo zaciętej walki zakończyły się remisem 2:2 Oprócz przyjemnego spotkania z uczniami z Grundschule ze Sprembergu, piątoklasiści wzięli udział w warsztatach w fabryce czekolady. Można było skosztować firmowych czekoladek, a także ozdobić czekoladowe bombki. Ostatnią atrakcją wyjazdu była wizyta w Zoo w Cottbus, gdzie uczniowie podziwiali różne gatunki zwierząt. Było fantastycznie.

Facebook 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook