kolorowe skarbonki świnki

„ECO Skarbonka SKO”
Uczniowie naszej szkoły przystąpili w miesiącu październiku 2023r. do zorganizowanego przez SKO konkursu na „Eco Skarbonkę SKO”. Uczestnicy konkursu zaprojektowali i wykonali według własnego pomysłu eko - skarbonkę z symbolem SKO. W wykonaniu skarbonki liczyła się staranność i pomysłowość wykorzystania surowców wtórnych. Celem konkursu była popularyzacja oszczędzania wśród uczniów, rozwój umiejętności plastyczno- technicznych, szerzenie wiedzy o działalności SKO, w tym również ekologii .
W dniu 09.11.2023r. ogłoszone zostały wyniki konkursu oraz przyznane nagrody za najciekawsze prace. Nagrody dla uczniów wręczyła Pani Dyrektor Szkoły wraz z pracownikiem banku. Podczas wręczania nagród nie mogło zabraknąć wyjątkowego gościa Żyrafki Lokatki, która jak zwykle wywołała wielki entuzjazm wśród dzieci. Sponsorem nagród była Szkolna Kasa Oszczędności. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za duże zaangażowanie i pomysłowość w przygotowaniu prac!!!

Facebook 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook