plakat promujący konkurs wokalny

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie  wraz z Szprotawski domem Kultury zaprasza do udziału w

XI  Powiatowym  Konkursie Wokalnym

 Kaczmarski&Gintrowski

Chcemy ocalić od zapomnienia dorobek Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego - wybitnych artystów tworzących polską kulturę w trudnych czasach dla naszej ojczyzny i umożliwić kolejnemu pokoleniu mądry namysł nad ważnymi dla wszystkich Polaków postawami zaangażowania i patriotyzmu.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 13 grudnia 2023r. w Szprotawskim Domu Kultury. Termin konkursu nie jest przypadkowy, ponieważ łączy się z tragicznymi wydarzeniami ogłoszenia stanu wojennego 13 grudnia 1981r.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów  szkół z powiatu żagańskiego. W tej jubileuszowej edycji chcemy utworzyć nową kategorię konkursową, przeznaczoną dla osób dorosłych, licząc na ich zainteresowanie tą twórczością. 

Wykonawca prezentuje w Konkursie dwa utwory, z których przynajmniej jeden  musi pochodzić z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego, natomiast drugi może należeć do repertuaru innych wykonawców, ale powinien reprezentować gatunek muzyczny należący do kategorii piosenki literackiej.

Zadaniem Uczestnika jest nagranie w warunkach domowych (przy pomocy telefonu, tabletu, komputera, aparatu fotograficznego, itp.) swojego wykonania dwóch utworów i przesłanie nagrania w formacie MP4 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05.12.2023r. Wymagane są pliki wideo przedstawiające śpiewającą osobę. 

Z przyjemnością informujemy, że wszyscy chętni mogą skorzystać z przygotowanych przez  Organizatorów podkładów, które dostępne są na koncie Google

login/mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

hasło:    kaczmarski

mój dysk  ---> podkłady muzyczne 

Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej  od  06 listopada do 05 grudnia  2023 r.  E-MAILEM na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 (w temacie e-maila proszę wpisać „ZGŁOSZENIE KONKURSOWE”).

Kontakt z organizatorami:

Tel. koordynatorów konkursu:

Małgorzata Skawińska - 782985400

Tel. sekretariat szkoły 683762566

 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook