"Herbatka na serio wesoło"

Uczniowie klas 7a i 8a wzięli udział w szkolnej debacie pod hasłem: „Moja najlepsza wersja przyszłości”. Pracując w grupach, dyskutowali o swoich bliższych i dalszych preferencjach. Spotkanie było okazją do publicznej prezentacji własnego stanowiska oraz formułowania argumentów. Ponadto sprzyjało integracji, wymianie doświadczeń przy herbatce. Na koniec uczniowie, wzięli udział w interaktywnej ankiecie, podczas której wykorzystali swoje umiejętności cyfrowe i logując się za pomocą kodów QR na platformie Mentimeter,  mogli  wypowiedzieć się na różne tematy.

Ciekawe czy za 10, 20, 30 lat wyniki takiej ankiety byłyby takie same? 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

ul. Kopernika 22

67-300 Szprotawa

e-mail: szkola@sp1szprotawa.pl

tel: 68 376 24 02

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Nasz kanał YouTube

nasz kanał YouTube

 

profil szkoły na facebook