Świetne wiadomości z hal sportowych! W miniony wtorek na hali SP1 Szprotawa został rozegrany rejonowy turniej piłki siatkowej chłopców. Zmierzyły się ze sobą dwa zespoły: SP 8 Nowa Sól oraz SP 1 Szprotawa. Po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku nasi chłopcy ulegli nowosolanom 2:1. Jednak ta porażka nie przekreśliła ich awansu do półfinału wojewódzkiego tych rozgrywek. Z rardością i dumą informujemy, że drużyna koszykarek również wywalczyła awans do półfinału! Trzymamy kciuki za kolejny etap rozgrywek! Brawo!

