W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Kangur” nasi uczniowie pokazali klasę!
- Natan Nowak (8d) zdobył tytuł Złotego Laureata.
- Franciszek Litwinka (7c) uzyskał tytuł Brązowego Laureata.
To jednak nie wszystko, gdyż aż 23 uczniów reprezentowało naszą szkołę i każdy z nich osiągnął bardzo dobre wyniki. To efekt systematycznej pracy, wytrwałości i pasji do nauki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, jesteście inspiracją dla innych!

