11 szprotawa herb

Selfie na miarę nagrody!

self1

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie otrzymała wyróżnienie w konkursie Selfie+ w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. 8 stycznia br. na PGE Narodowym w Warszawie  odbyła się ceremonia wręczania nagród, podczas której p. S. Kijanka i p. A. Drewniak  odebrały wyróżnienie oraz nagrodę w postaci kamery GoPro z rąk ekspertów FRSE.  Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji nauczycielki wzięły też udział w sesjach tematycznych oraz spotkaniach z ekspertami Narodowej Agencji Programu Erasmus+.  Dzieje się to wszystko, za sprawą realizowanego  w naszej szkole projektu pt. „Szkoła marzeń - nauka daje moc” w ramach programu Erasmus+.

self2self3self4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search