Zielona Szkoła w Międzyzdrojach

Grupa uczniów klasy IVd ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie w dniach 4-6.06.2018r. uczestniczyła w 3 dniowej Zielonej Szkole w Międzyzdrojach. Wyjazd został zrealizowany dzięki dotacji Urzędu Miejskiego. Uczniowie w ramach zielonej szkoły zwiedzali Podziemne Miasto Wolin, atrakcje Międzyzdrojów, spędzali czas nad morzem, uczestniczyli w zajęciach plastycznych i obejrzeli film edukacyjny z zakresu uzależnień wśród dzieci i jej przeciwdziałaniu. W czasie wyjazdu uczniowie uczyli się samodzielności, podnosili poziom swojej wiedzy oraz rozwijali wiele pozytywnych cech charakteru, np. umiejętności radzenia sobie w wielu sytuacjach. Zadaniem objętych zostało 18 uczniów. Dzięki uczestnictwu w Zielonej Szkole dzieci miały możliwość zapoznania się z walorami przyrodniczymi i historycznymi północnej Polski jak również mogły aktywnie spędzić czas wolny. Dzieci wyrabiały w sobie samodyscyplinę i samodzielność, a także doskonaliły współpracę w grupie. Uczniowie pod opieką dwóch nauczycieli mieli okazję do zwiedzenia ciekawych miejsc historycznych, przyrodniczych oraz uczestniczenia w działaniach z zakresu profilaktyki uzależnień.

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search