Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Lubuskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub, które zgromadziły aż 30 szkół z województwa lubuskiego, w tym 120 uczestników. Turniej był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności logicznego myślenia, strategii oraz koncentracji. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Szykuła, Michalina Gręda, Jan Ziński-Stec oraz Aleksander Dębiński, którzy z dużym zaangażowaniem i determinacją rywalizowali z najlepszymi zawodnikami z regionu i uplasowali się na wysokich miejscach. Szczególne gratulacje kierujemy do Jana Zińskiego-Steca, który zajął 9. miejsce w turnieju i tym samym wywalczył awans do Mistrzostw Polski Szkół w Rummikub, które odbędą się 12 czerwca w Łodzi oraz awans na Mistrzostwa Województwa Lubuskiego.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

