Nasza szkoła pięknieje każdego dnia! Zmienia się jej oblicze na nowocześniejsze, bezpieczniejsze i jeszcze bardziej przyjazne. Niedawno zakończył się pierwszy etap prac remontowych w naszym budynku. Inwestycja objęła m.in. kompleksową wymianę instalacji elektrycznej, co znacząco poprawiło bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektu. Dodatkowo wyremontowane zostały parter oraz pierwsze piętro szkoły. Korytarze zachwycają teraz kolorami i wystrojem - na podłodze, schodach i ścianach położona została specjalna wykładzina, która nadaje wnętrzu wyjątkowego i nowoczesnego charakteru. Nowością są również wymienione w części gabinetów drzwi z zamontowanym bulajem, umożliwiającym wgląd do sal od strony korytarza oraz nowe osłony na grzejniki. Takie rozwiązania zwiększają poczucie bezpieczeństwa i sprzyjają otwartości przestrzeni edukacyjnej.
Zrealizowane prace to dopiero początek planu modernizacji szkoły. Mamy nadzieję, że po nowym roku rozpocznie się drugi etap remontu, który obejmie kolejne piętra budynku, konsekwentnie poprawiając funkcjonalność i estetykę całej placówki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do tej pozytywnej zmiany - przede wszystkim Panu Burmistrzowi Mirosławowi Gąsikowi i Zastępczyni Pani Dorocie Grzeszczak oraz pracownikom Urzędu Miejskiego z Wydziału Inwestycji i Infrastruktury. Razem zmieniamy przestrzeń na lepszą! Więcej zdjęć na naszym facebookowtym profilu

