W ubiegłym tygodniu odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, w którym wzięli udział uczniowie z klas II-VIII. Podczas konkursu uczestnicy, czytając nieznane fragmenty książek, prezentowali umiejętności posługiwania się żywym słowem, wyrazistego czytania oraz sztuki interpretacji tekstu. Komisja, spośród 44 uczestników biorących udział w konkursie, wyróżniła następujące osoby w poszczególnych kategoriach klas:
W kategorii klas II:
- Mistrz Pięknego Czytania - Zuzanna Zielińska 2b
- II miejsce – Aniela Bogusz 2d
- III miejsce – Karolina Zawadzka 2c
- Wyróżnienie – Maksymilian Staniaszek 2c
W kategorii klas III:
- Mistrz Pięknego Czytania – Martyna Krawczyk 3c
- II miejsce – Aleksander Janiewicz 3d
- III miejsce – Natalia Wójciszyn 3a
- Wyróżnienie – Kira Dorofeieva 3a
W kategorii klas IV - VI:
- Mistrz Pięknego Czytania – Nadia Maśkiewicz 6c
- II miejsce – Lena Gawryś 6a
- III miejsce – Daria Bunzylo 6b
W kategorii klas VII - VIII
- Mistrz Pięknego Czytania – Oliwia Małecka 7b
- II miejsce ex aequo – Franciszek Litwinka 7c i Natan Nowak 8d
- III miejsce – Marcel Siekiera 8b
- Wyróżnienie – Borys Arciuszkiewicz 7c.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym!

