W piątek, 17 kwietnia, uczennice: Martyna Krawczyk z kl. 3c, Nadia Maśkiewicz z kl. 6c i Oliwia Małecka z kl. 7b reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie „Mistrz Pięknego Czytania 2026”, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie. Z radością informujemy, że nasze uczestniczki zostały Laureatkami Gminnego Konkursu Mistrza Pięknego Czytania, w kategoriach:
- Martyna Krawczyk – w klasach 1-3,
- Nadia Maśkiewicz – w klasach 4-6,
- Oliwia Małecka – w klasach 7-8.
Nasze czytelniczki zostały docenione za trafną interpretację tekstu, dykcję i płynność czytania. Gratulujemy!

