Przemówienie po. dyrektora szkoły p. Olgi Tórz-Wciórki

Po dwóch miesiącach odpoczynku i relaksu wróciliśmy w szkolne mury. Podczas uroczystych apeli uczczono minutą ciszy zmarłą dyrektor szkoły, Panią Jadwigę Zarzeczną-Rosół. Burmistrz Szprotawy, Pan Mirosław Gąsik podziękował za wieloletnią pracę wicedyrektor, Pani Monice Rogalińskiej oraz przedstawił pełniącą obowiązki dyrektora, Panią Olgę Tórz-Wciórkę, która serdecznie przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Ewa Dudek. Wszyscy życzyli uczniom samych wspaniałych chwil, sukcesów i radości z odkrywania tajemnic nauki, rodzicom - dumy i satysfakcji z postępów edukacyjnych swoich dzieci, zaś nauczycielom i pracownikom szkoły - wytrwałości i satysfakcji ze swojej pracy. To będzie wspaniały rok!

Więcej zdjęć na szkolnym profilu Facebooka