Wyniki konkursu SKO „MOJA PALMA WIELKANOCNA”

palma1

 

Wyniki konkursu „MOJA PALMA WIELKANOCNA”

SKO Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie

w ramach projektu edukacji ekonomicznej SKO 

     Wielkanoc ma swoje tradycje, które nie stanowią tylko pustych symboli, ale niosą za sobą głębsze znaczenie. Jednym z symboli tego święta jest palma, którą obowiązkowo należy poświęcić podczas uroczystej mszy w Niedzielę Palmową. Zgodnie z tradycyjnymi wierzeniami, tylko dzięki temu można uchronić siebie, swoich najbliższych, dom, zwierzęta i pola uprawne przed wszelkim złem. W tym roku Niedziela Palmowa przypadła 28 marca, a zawsze jest tydzień przed Wielkanocą.

     Wszyscy doskonale wiemy, że palmę można kupić gotową. Jednakże Opiekunki SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Szprotawie zaprosiły SKO-wiczów kl. I-IV do wzięcia udziału w kolejnym konkursie plastycznym „MOJA PALMA WIELKANOCNA”, tzn. moja, zrobiona, a nie kupiona tradycyjnie. Tym razem celem konkursu było: pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie zainteresowań artystycznych, pobudzanie i rozwijanie kreatywności, a w rezultacie własnoręczne wykonanie palmy wielkanocnej.

Jest nam bardzo miło poinformować, iż nasi uczniowie po raz kolejny podjęli wyzwanie i wykazali się dużą pomysłowością. Prace zostały wykonane estetycznie, na wysokim poziomie i zachwycają artystycznie. Zasługują na pochwałę.

Z radością przedstawiamy wyniki konkursu:  

I miejsce  - Brygida Budner-Frąc kl. 1b

II miejsce ex aequo  - Nikodem Pryba kl. 1a  i  Wojciech Woźniak kl. 4c

III miejsceZuzanna Kopaczel kl. 1b

palma2palma3palma4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jury przyznało również wyróżnienia.

Wyróżnienia otrzymali:

   1. Hanna Konczalska kl. 2a

   2. Oliwier Makuch kl. 2d

   3. Adam Filipiak kl. 3a

Zwycięzcy zostali zaproszeni do szkoły. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Zarzeczna-Rosół wraz z opiekunką SKO.

Gorąco gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach SKO.

 

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search