Hania nominowana do eliminacji powiatowych PRO ARTE

proarta

 

Rozśpiewane uczennice z klasy 2a w roli solistek: Anna Borczyk, Hanna Konczalska, Kalina Marciniszyn  i Zofia Wierzbicka, wzięły udział w eliminacjach gminnych Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2021, które odbyły się 9 marca br. w Szprotawskim Domu Kultury.

 Nominację do eliminacji powiatowych uzyskała Hanna Konczalska prezentując z radością i wdziękiem piosenkę pt. „ Na cztery i na sześć” (autor tekstu: Dorota Gellner, kompozytor: Krystyna Kwiatkowska). 

               Hani serdecznie gratulujemy  i życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu, który odbędzie się 19 marca 2021 r. w  Bibliotece Kultury w Iłowej.  Trzymamy kciuki za kolejny sukces i życzymy nominacji do etapu wojewódzkiego.

Po to wiążą słowo z dźwiękiem kompozytor i ten drugi
Żebyś nie był bez piosenki żebyś nigdy jej nie zgubił
Żebyś w sytuacji trudnej mógł lub mogła szepnąć z wdziękiem
Życie czasem nie jest cudne ale przecież mam piosenkę..”

Jeremi Przybora

proarte

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search