Hania nominowana do eliminacji powiatowych PRO ARTE

proarta

 

Rozśpiewane uczennice z klasy 2a w roli solistek: Anna Borczyk, Hanna Konczalska, Kalina Marciniszyn  i Zofia Wierzbicka, wzięły udział w eliminacjach gminnych Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2021, które odbyły się 9 marca br. w Szprotawskim Domu Kultury.

 Nominację do eliminacji powiatowych uzyskała Hanna Konczalska prezentując z radością i wdziękiem piosenkę pt. „ Na cztery i na sześć” (autor tekstu: Dorota Gellner, kompozytor: Krystyna Kwiatkowska). 

               Hani serdecznie gratulujemy  i życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu, który odbędzie się 19 marca 2021 r. w  Bibliotece Kultury w Iłowej.  Trzymamy kciuki za kolejny sukces i życzymy nominacji do etapu wojewódzkiego.

Po to wiążą słowo z dźwiękiem kompozytor i ten drugi
Żebyś nie był bez piosenki żebyś nigdy jej nie zgubił
Żebyś w sytuacji trudnej mógł lub mogła szepnąć z wdziękiem
Życie czasem nie jest cudne ale przecież mam piosenkę..”

Jeremi Przybora

proarte