Wierszyki łamiące języki

logo1

  „Wierszyki łamiące języki” – pod takim hasłem 8 marca obchodzono w SP1 Europejski Dzień Logopedy oraz Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Dzieci z klas II i III zmierzyły się z wierszami, w których występowały wyrazy z trudnymi głoskami, takimi jak sz, cz, dż, dź, rz, ż i zaprezentowały się przed swoim zespołem klasowym. Z okazji święta dzieci wzięły udział w pracy plastycznej pt. Kto to jest logopeda?, a na korytarzu szkolnym mogły ćwiczyć swój aparat mowy, czytając językowe rymowanki.  
    Młodzi czytelnicy podzielili się informacją na temat ulubionych autorów książek dla dzieci. Spośród najczęściej wymienianych pisarzy byli H. Ch. Andersen, bracia Grimm, ale także J. Bednarek, A. Lingren, J. Brzechwa, G. Kasdepke, M. Strękowska-Zaremba i in. Uczniowie wykazali się znajomością tytułów książek i utworów literackich. Dzień minął na wspólnej zabawie w miłej atmosferze.

logo2

logo3logo2

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search