11 szprotawa herb

Cyfrowa Gmina - Granty na zakup sprzętu komputerowego

ppgr

 

„Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

Osoby ubiegające się o zakup sprzętu komputerowego w ramach programu „Granty PPGR”, które do tej pory nie złożyły dokumentów potwierdzających zatrudnienie krewnego w linii prostej w PPGR, zobowiązane są w terminie od 22 listopada do 10 grudnia br. o uzupełnienie braków.

Informacja Urzędu Miejskiego w Szprotawie

Informujemy, że na etapie oceny wniosku złożonego przez Gminę Szprotawa w sprawie przyznania grantu na zakup laptopów w ramach konkursu Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”  zobligowani zostaliśmy przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa do jego uzupełnienia o szczegółowe osoby uprawnionej do przyznania dofinansowania.

 W tym celu ww. instytucja przesłała wzór arkusza tabelarycznego, w którym należy między innymi poświadczyć informacje dotyczące zatrudnienia krewnego w linii prostej w PPGR i wskazać rodzaju dokumentu potwierdzającego to zatrudnienie .

Z tego powodu następuje konieczność dokonania wcześniejszej niż uprzednio planowano weryfikacji złożonych oświadczeń. Z uwagi na krótki czasu wskazany na wypełnienie arkusza weryfikacja zatrudnienia w PPGR prowadzona musi być  wyłącznie na podstawie dokumentów przedłożonych przez składającego oświadczenie.  

Wobec powyższego prosi się osoby, które nie dołączyły do składanych w październiku br. oświadczeń do dostarczenia w terminie od 22 listopada br. do 10  grudnia br.  dokumentów potwierdzających zatrudnienie krewnego w linii prostej w PPGR

Dokumenty prosimy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szprotawie, w sali rycerskiej w godzinach pracy urzędu.

 

Dokumentami potwierdzającymi zatrudnienie w PPGR mogą być :

* świadectwa pracy,

* umowy o pracę

* zaświadczenia z KOWR (Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa)

* zaświadczenia z ZUS

* innego dokumentu wydanego przez instytucję organu publicznego.

Zeznania osób fizycznych, według zaleceń Centrum Projektów Polska Cyfrowa nie mogą stanowić podstawy do uznania prawidłowego poświadczenia zatrudnienia w PPGR

Z uwagi na bardzo dużą ilość złożonych oświadczeń ( powyżej 400 ) a zarazem wymagany  czas na uzupełnienie przez Gminę Szprotawa wniosku aplikacyjnego bardzo proszę o zrozumienie i niezwłoczne przedkładanie ww. dokumentów.  Brak dokumentów potwierdzających zatrudnienie krewnego w linii prostej w PPGR uniemożliwi zakwalifikowanie osoby do umieszczenia w wykazie uprawniającym do przyznania sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z opinią Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Zielonej Górze osoby, których krewni zatrudnieni byli w Spółdzielniach Kółek Rolniczych nie kwalifikują się do przyznania sprzętu komputerowego. Wynika to z faktu, iż Spółdzielnie Kółek Rolniczych nie wchodziły w skład PPGR. W związku z tym oświadczenia takie nie mogą zostać uwzględnione do przyznania dofinansowania.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search