11 szprotawa herb

Narodowe Święto Niepodległości

listop1

 

Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy 11 listopada. Ma ono na celu upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Tegoroczne obchody rozpoczęliśmy już w poniedziałek grą terenową. W środę w naszej szkole było bardzo uroczyście. W klasach dominował kolor biały i czerwony. Na lekcjach historii uczniowie wykonali kartki z życzeniami dla Ojczyzny, a lekcje języka polskiego i godziny wychowawcze poświęcone były różnym zagadnieniom z dziejów naszego kraju oraz kształtowaniu postaw patriotycznych. W klasach młodszych dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Jednak najważniejszym punktem dnia było wspólne odśpiewanie hymnu.

dohymnu

O godzinie 11.11 klasy 4-8 jednocześnie zaśpiewały w swoich gabinetach przy otwartych drzwiach 4 zwrotki naszego hymnu narodowego w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do Hymnu". Całej akcji przewodził nowo wybrany Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem, a muzycznie akcję wsparła pani Joanna Pełechata. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Kochamy Cię Polsko!

Zapraszamy do Galerii zdjęć z naszych obhcodów.

listop2listop4listop3

 

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search