11 szprotawa herb

Klasa 4a adoptowała statek i spotkała się z kapitanem!

kapitan

 

4 listopada br. uczniowie klasy 4a uczestniczyli w spotkaniu z jednym najmłodszych w Polsce kapitanów statku transportowego ze Szczecina - Bogusławem Fryszkowskim. Klasa brała udział w projekcie "Adoptuj statek". Ma on za zadanie zapoznać uczniów z branżą morską. Pan kapitan przedstawił wiele interesujących faktów związanych z jego zawodem i statkami. Teraz uczniowie wiedzą, jak duży może być silnik statku, w jaki sposób zmienia się czas w okresie opływania kuli ziemskiej i to, że Ziemia wcale nie jest okrągła tylko "jajowata". Do tej pory spotkania odbywały się zdalnie i mailowo, ale tym razem udało się zorganizować je stacjonarnie. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, co widziać na załączaonych zdjęciach.

kap2kap4kap3 

 

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search