11 szprotawa herb

Trzecioklasiści w świecie krasnali, dzikiej natury i szalonej zabawy

nsol3a1

 

28 października klasa 3a wybrała się na wycieczkę do Nowej Soli i Zielonej Góry. Uczniowie zwiedzali minizoo w Parku Krasnala w Nowej Soli. Emocji nie brakowało, zwłaszcza podczas karmienia zwierząt. Następnie w Muzeum Przyrodniczym trzecioklasiści oglądali eksponaty zwierząt, w tym te, których już nie ma w naturze. Na zakończenie uczestniczyli w ciekawych warsztatach, podczas których utrwalili wiedzę o piętrach lasu i łańcuchach pokarmowych. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Parku Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze, które dostarczyło wszystkim wiele wrażeń. Dzieci wróciły radosne, szczęśliwe i baaardzo zmęczone.

nsol3a3nsol3a2nsol3a4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search