11 szprotawa herb

Mistrzowie Matematyki z 7a we Wrocławiu

Wr1

 

Uczniowie klasy 7a wybrali się na wycieczkę do Wrocławia, która była nagrodą za ich sukcesy matematyczne - w konkursie Matematyka Bez Granic zdobyli II miejsce w rejonie lubusko-zachodniopomorskim i IV. lokatę w Polsce. Dzięki nagrodzie finansowej ufundowanej przez Burmistrza Szprotawy uczniowie mogli wzbogacić program wycieczki o dodatkowe atrakcje. Odwiedzili Ogród Zoologiczny, w którym mieli okazję podziwiać największą w Polsce kolekcję zwierząt. W Afrykarium obserwowali wodny świat z akrylowego tunelu, a wędrując po dżungli, spotkali krokodyle i manaty. Spacerując po Starym Mieście, podziwiali Wrocławski Rynek, któremu uroku dodają psotne krasnale. Zobaczyli również miasto z innej perspektywy podczas rejsu statkiem po Odrze.
Przed uczniami w tym roku szkolnym kolejne wyzwania, nie tylko matematyczne. Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć w Galerii

Wr2Wr3Wr4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search