11 szprotawa herb

Z kijkami po zdrowie!

nordi2

 

Nordic walking to jedna z popularniejszych form aktywności ruchowej. To prosta i efektywna technika marszu z kijkami, w której angażujemy całe ciało. Spacer na świeżym powietrzu to połączenie relaksu z prozdrowotnym treningiem. Uprawiać go może każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. W ubiegłym tygodniu wspólnie z dziećmi, rodzicami i nauczycielami odbyliśmy „marsz po zdrowie". Przed wyruszeniem w plener należało wykonać solidną rozgrzewkę. Zaproponowane ćwiczenia sprawiły wszystkim dużo radości i z uśmiechem na twarzy ruszyliśmy w trasę. Tego typu regularne treningi przynoszą wiele korzyści dla ciała i ducha. Sprawiają, że czujemy się dotlenieni, odstresowani i pełni sił do aktywnego życia. Dlatego też mamy nadzieję, że podobne marsze zaczną się cieszyć coraz większym zainteresowaniem.

nordi3nordinordi4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search