11 szprotawa herb

Aktywna przerwa

aktyw1

 

30 września po raz pierwszy w tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w aktywnej przerwie na boisku szkolnym. Celem takiej formy ruchu wśród dzieci jest przede wszystkim bezpieczna aktywność fizyczna podczas przerw szkolnych, rozwijanie umiejętności społecznych m.in.: kreatywności, tolerancji, asertywności, współpracy, rozładowywanie emocji oraz integracja uczniów z różnych klas. Dzieci klas I-III podczas każdej przerwy, w towarzystwie wspaniałej muzyki, doskonaliły swoje umiejętności ruchowe. Chętni uczniowie wykazali swoje talenty taneczne. Inni z kolei zabłysnęli sprawnością fizyczną: skakali na skakankach, przez kabel, gumę, umiejętnie kręcili hula hop. Oczywiście, tego dnia nie zabrakło miłośników huśtawek szkolnych oraz mydlanych baniek. Było mnóstwo zabawy i naprawdę nikt się nie nudził. Wszystkie dzieci wykazały bardzo dużą i różnorodną aktywność i sprawność ruchową. Rozbawione i z dobrymi humorami wracały na zajęcia do swoich klas. Starsi uczniowie również spędzili ten dzień aktywnie i wesoło, m.in. tańcząc wspólnie "Belgijkę".

aktyw2aktyw3aktyw5

 

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search