11 szprotawa herb

Klasa 8c w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii w Toruniu

brain1

 

W ramach działań projektu „Szkoła dla Innowatora” uczniowie klasy 8c uczestniczyli w niezwykłej wizycie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii. Spotkali się z panem Krystianem Derezińskim z firmy BrainTech, zajmującej się interfejsem mózg – komputer, poznali najnowsze światowe technologie wymyślone przez polską firmę i jako pierwsi testowali bezprzewodowy headset BCI z elektrodami wodnymi. Kontakt z naukowcami i „żywą nauką” uświadomił ósmoklasistom jak ważny jest rozwój pasji, kreatywności, interdyscyplinarności i przedsiębiorczości już od najmłodszych lat, gdyż leżą u podstaw niezwykłych wynalazków. Wizyta uczniów w Toruniu stała się także okazją do lepszego poznania historii i tradycji tego miasta. Były to niezapomniane chwile.

Braintech logo

Więcej zdjęć w naszej Galerii

brain2brain3brain4

 

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search