11 szprotawa herb

Dzień Głośnego Czytania

czytka1

 

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji uczniowie klas 3a i 3c udali się do Biblioteki Miejskiej w Szprotawie na spektakl edukacyjny promujący czytelnictwo pt. „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości” w wykonaniu Teatru MASKA z Krakowa. Podczas spektaklu dzieci dowiedziały się jak ważne jest obcowanie z książkami. Czytając książki, rozwijają wyobraźnię, zdolność myślenia, powiększają zasób słownictwa i wiedzę o otaczającym świecie. Młodzi czytelnicy z zainteresowaniem oglądali przedstawianie i odpowiadali na pytania kierowane do nich w trakcie przedstawienia.

Uczniowie klas starszych, na zajęciach z nauczycielami języka polskiego, poświęcili czas na wspólne głośne czytanie. Skupionych na czytaniu czy słuchaniu tekstów literackich można było zobaczyć na szkolnym podwórku, w salach lekcyjnych czy szkolnym korytarzu.

czytka2czytka3czytka4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

18 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search