Uczniowie klasy 6e dołączyli do drużyny Projektora

warsztat2

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie dołączyła do grona placówek, które realizują projekty edukacyjne  w ramach PROGRAMU PROJEKTOR. To kluczowy program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.

    Szkoły współpracujące z PROJEKTOREM mają okazję realizować z  uczniami klas 4-6 projekty społeczne.  Zajęcia prowadzą zespoły studentów/wolontariuszy wspierani przez partnerów merytorycznych i Przyjaciół Programu - dr Grzegorz D. Stunża – edukator medialny, wykładowca akademicki, Przemysław Staroń  – psycholog, Nauczyciel Roku, Marta Młyńska – trenerka, eduentuzjastka, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, Sławomir Brzózek – konsultant CSR, marketingu zaangażowanego społecznie, komunikacji i edukacji w zakresie eko, Joanna Pietrasik – politolożka, etnolożka, tutorka, którzy przygotowują materiały do zajęć oraz warsztaty wprowadzające studentów w działania w wybranym obszarze.

    Po rekrutacji uczniowie klasy IVE  zostali włączeni do Warsztatów z Wyzwaniem. Moderatorami projektu byli studenci/wolontariusze, którzy spotykali się z uczniami na platformie Zoom. Praca odbywała się w pokojach zadaniowych. Była  integracja, prowokacja i dyskusja oraz rozpoczęcie pracy nad projektami. Na potrzeby pracy z zadaniami uczniowie zostali włączeni w grupy projektowe. Dzieci z energią i zaangażowaniem przystąpiły do realizacji projektów. Powstał Kodeks Pozytywnego Ekologa, list do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz propozycje rozwiązań - ekologiczne maszyny przyszłości.

Dziękujemy p. Kindze i p. Konradowi za niesamowite spotkania. 

Warsztat1

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search