Piotr prelegentem na ogólnopolskim webinarze

Konferra

O naszej szkole głośno jest w całej Polsce… Po pierwsze za sprawą udziału klasy 7c w projekcie „Szkoła dla Innowatora”, a po drugie – dzięki uczniowi Piotrowi Burchardowi, który wystąpił w ogólnopolskim webinarze „Jak chcą uczyć się młodzi ludzie? Piotr, jako jeden z pięciu przedstawicieli szkół projektowych z całej Polski, wziął aktywny udział w panelu dyskusyjnym prowadzonym przez ekspertów Centrum Edukacji Obywatelskiej. Opowiadał o doświadczeniach swoich oraz swoich koleżanek i kolegów dotyczących działań „Szkoły dla Innowatora” – wdrażanych praktykach dydaktycznych, zadaniach interdyscyplinarnych, kompetencjach przyszłości, zmianach jakie zachodzą w naszej szkole (re-aranżacja przestrzeni), obawach i nadziejach. Piotr wykazał się wielką naturalnością, spontanicznością i odwagą, a było to trudne zadanie, gdyż czternastoletni prelegenci występowali przed nauczycielami, doradcami, szkoleniowcami i ekspertami. Nasz młody innowator poradził sobie z tym wyzwaniem znakomicie… To dowód na kolejną kompetencję proinnowacyjną, której nabywają uczniowie w naszej szkole.

Konferra2

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search