Anioł Bożonarodzeniowy - wyniki konkursu

aniol wyn

Rękodzieło „Anioł Bożonarodzeniowy”

- wyniki konkursu SKO SP nr 1 w Szprotawie

Szkolna Kasa Oszczędności SP 1 im. J. Korczaka w Szprotawie w ramach projektu edukacji ekonomicznej SKO zaprosiła  uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie artystycznym – rękodzieło „Anioł Bożonarodzeniowy”. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami bożonarodzeniowymi i pobudzanie uczniów do rozwijania zainteresowań artystycznych rękodziełem. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie przestrzennego „Anioła Bożonarodzeniowego” z materiałów znajdujących się w domu. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, wykorzystując również materiały wtórne. Prace dzieci zostały wykonane na wysokim poziomie i zachwycają artystycznie -  to prawdziwe arcydzieła naszych uczniów.

 Prace konkursowe oceniało jury w składzie: przewodniczący  - Dyrektor Banku BKO S.A Pan Czesław Szczepanik; nauczyciel plastyki – Pani Dorota Czernisz-Jaworska; opiekunki SKO – Pani Weronika Bała i Pani Zofia Soczek.

 Wyniki zwycięzców w dwóch kategoriach:

KLASY I-III

Anioł1Anioł2Anioł3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY IV-VIII

  Anioł5 1Anioł5 2Anioł5 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

Jury doceniło wysiłek i zaangażowanie dzieci i postanowiło przyznać również wyróżnienia. Wyróżnieni to:

Gratulujemy zwycięzcom tegorocznego konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach SKO.

Opiekunki SKO SP 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie