Warsztaty online na Uniwersytecie Zielonogórskim

uz linea

     Dnia 11.12.2020r. klasa VIa wybrała się z wirtualną wizytą na Uniwersytet Zielonogórski. Uczniowie wzięli udział w warsztatach poprowadzonych przez p. dr Joannę Skowronek-Kaziów. Spróbowali swoich sił w „Potyczkach matematycznych”, mocując się z zadaniami i zagadkami logicznymi pod czujnym i pomocnym okiem prowadzącej. Jaką liczbą jest bałwan? Ile kotów potrzeba, aby złapać 100 szczurów w 100 minut? Ile waży worek jabłek? To tylko niektóre rozwiązane problemy. Okazało się, że łamigłówki logiczne nie mają dla naszych uczniów tajemnic.

Dziękujemy Pani Joannie za wspaniałe zajęcia :-)

uz line1a

 

uz line2a

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

YUTUBAS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search