UWAGA! Pomóż czworonogom!

pomochelp

Drodzy Przyjaciele Czworonogów!

Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą o pomoc osamotnionym zwierzętom, których właścicielka ze względu na stan zdrowia trafiła do szpitala. Na Waszą pomoc czeka kilkanaście kotów i psów, które potrzebują jedzenia i opieki weterynaryjnej. Bardzo prosimy o pomoc uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich ludzi dobrego serca.

Jak pomóc?

W czwartek (29 października) i piątek (30 października) na szkolnym parkingu przy ul. Kopernika 22 od godz. 16.00 do 17.00 będą czekały panie – Małgorzata Buchowska i Renata Poprawska, które przyjmują karmę mokrą i suchą – puszki, saszetki.

O kolejnych terminach zbiórki poinformujemy na naszej stronie oraz na Facebooku.

Nie bądźcie obojętni! Przekażcie informację o akcji rodzinie oraz swoim znajomym.

Za każdą pomoc z góry serdecznie dziękujemy!