Uroczyste otwarcie nowego boiska

boiskoo1

20 października br. odbyło się uroczyste otwarcie naszego nowego boiska szkolnego przy ul. Kopernika. Na tę chwilę z niecierpliwością oczekiwali nie tylko uczniowie. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście – Burmistrz Szprotawy  p. Mirosław Gąsik,  Zastępca Burmistrza p. Dorota Grzeszczak, przedstawiciel  inwestora p. Władysław Dubiel oraz przedstawiciel  Prezydium Rady Rodziców p. Kamila Piróg.

Przedstawiciele uczniowskiej społeczności – Wiktoria Bugajna oraz Michał Sul – podziękowali  za zaangażowanie w powstanie tego nowoczesnego obiektu. Całą uroczystość  uświetnili  swoim sportowo-artystycznym występem uczniowie naszej szkoły. Boisko zostało poświęcone przez księdza Krzysztofa, aby w pełni mogło być bezpieczne i służyć w rozwijaniu sprawności fizycznej uczniów.

Jak wyglądały etapy powstawania naszego nowego boiska oraz sama uroczystość możecie obejrzeć, klikając również w link Galeria.

 

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search