Niepokonani już w finale wojewódzkim!

pilka1

W szkołach rozpoczęło się współzawodnictwo sportowe w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Jako pierwsi do zawodów przystąpili piłkarze i piłkarki ze szkół podstawowych. W eliminacjach miejsko-gminnych uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 w Szprotawie wygrali we wszystkich kategoriach wiekowych i uzyskali awans do zawodów powiatowych. Aktualnie na tym szczeblu rozgrywek wystąpili i uzyskali awans do kolejnego etapu chłopcy z roczników 2008-09 (Igrzyska Dzieci), wygrywając z SP Żagań 6:1. Kolejnym etapem był półfinał wojewódzki, który odbył się 7 października w Nowej Soli. Tam również chłopcy poradzili sobie bardzo dobrze, wygrali wszystkie mecze, co oczywiście dało im awans do finału wojewódzkiego i możliwość gry o medale mistrzostw województwa lubuskiego.

Naszym chłopcom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na finałach!

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie: Kacper Piróg, Szymon Dalecki, Maksymilian Wciórka, Michał Sadłoń, Michał Citak, Mauro Augustyniak i Olivier Długosz

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search