11 szprotawa herb

Grupa taneczna BINGO zaprasza na zajęcia

bingoo

W naszej szkole od 19 lat działa grupa taneczna BINGO. Przez te lata w zajęciach udział wzięły setki dziewcząt z klas młodszych i starszych. Najstarsze uczennice – absolwentki naszej szkoły –  trenujące w zespole swoje umiejętności taneczne, mają obecnie 26 lat. 

Grupa z sukcesem brała udział w konkursach tanecznych zdobywając puchary, wyróżnienia, nominacje. Wielokrotnie reprezentowała naszą szkołę i powiat  podczas wojewódzkich Gal Tanecznych w Świebodzinie i Nowej Soli. Swoimi występami uświetniała uroczystości szkolne, miejskie i powiatowe. BINGO było gościem festynów, akademii, imprez okolicznościowych. 

Zespół propaguje aktywny sposób spędzania czasu wolnego, zachęcając młodszych kolegów i koleżanki do tańczenia. Wielokrotnie uczennice odwiedzały miejskie przedszkola w ramach integracji dwóch środowisk. BINGO było również inicjatorem happeningów tanecznych w centrum naszego miasta, porywając do wspólnego tańca setki przechodniów. Zainicjowało przegląd szkolnych zespołów tanecznych pt. "Taneczny Olimp”. 

Od początku swoje umiejętności taneczne, sportowe i gimnastyczne dziewczęta doskonalą pod okiem nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej p. Grażyny Gintowt – Syrycy. Uczennice brały również udział w warsztatach tanecznych, które prowadził tancerz i choreograf zielonogórskiej grupy SPOKO – Krzysiek Chamera. 

W obecnym roku szkolnym BINGO rozpoczyna działalność  30 września. Zajęcia będą odbywały się w każdą środę w godzinach 15.30 – 16.30 na sali gimnastycznej przy Pl. Kościelnym

Serdecznie zapraszamy na zajęcia oraz do obejrzenia naszej wizytówki.

Do zobaczenia w środę!

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search