11 szprotawa herb

Jak może zainspirować kropka?

kropk1

W naszej szkole staramy się odkrywać uczniowskie talenty i pobudzać wyobraźnię. Doskonałą okazją do takich działań jest Międzynarodowy Dzień Kropki. To specyficzne święto ma swój początek już w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” ( “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent. W naszej szkole zorganizowaliśmy ciekawe i inspirujące zajęcia, które pozwoliły uczniom inaczej spojrzeć na zagadnienia omawiane na lekcjach. Przekonaliśmy się, że kreatywność uczniów naprawdę nie zna granic.

kropka2kropka3kropka4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

Search