11 szprotawa herb

Wyjątkowe zakończenie wyjątkowego roku szkolnego

end2009

    26 czerwca odbyły się uroczyste akademie i pożegnalne spotkania z wychowawcami z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Pierwszy etap nauki ukończyli uczniowie klas trzecich, a ósmoklasiści zakończyli edukację w naszej szkole. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią wszystkie uroczystości pożegnalne zorganizowane były przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności.

    Na akademiach dla trzecioklasistów i absolwentów pojawili się zaproszeni goście m.in. p.o. burmistrz Szprotawy p. Ewa Gancarz, sekretarz gminy – p. Sylwester Chocholski, dyrektor szprotawskiego oddziału banku PKO BP – p. Czesław Szczepanik, przedstawiciele Rady Miasta i Rady Rodziców. Nie obyło się bez podziękowań, miłych słów, świadectw z wyróżnieniem i nagród. Mimo że twarze zakrywały maseczki, nie dało się ukryć wzruszenia w tej wyjątkowej chwili.

Kochani Absolwenci - będzie Was brakować, bo przecież byliście z nami przez osiem pięknych lat.

Jeszcze raz życzymy Wam odnalezienia się w nowych realiach, szkołach.

Obyście spotkali na swych drogach tylko dobrych ludzi, a kariera szkolna i przyszła praca były zgodne z Waszymi marzeniami i ambicjami.

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszej Galerii.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

25 październik 2020
20 październik 2020

Powszechny Spis Rolny

numeral

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search