11 szprotawa herb

Wielki matematyczny sukces przekraczający granice!

mat bez

    Konkurs „Matematyka bez granic” organizowany jest pod auspicjami Rady Europy. Udział w nim biorą uczniowie z ponad 20 krajów. W Polsce patronat nad nim objęło Polskie Towarzystwo Matematyczne. Konkurs ma niespotykaną formę, gdyż startują w nim całe klasy, a uczniowie rozwiązują zestaw zadań, w tym jedno zadanie w języku obcym. Podczas tych zmagań matematycznych rozgrywanych na czas liczy się umiejętność współpracy i podziału zadań w grupie oraz pomysłowość, wyobraźnia, zdolności językowe i plastyczne.

    Konkurs od lat cieszy się wielką popularnością wśród uczniów i nauczycieli całego kraju - w naszym regionie w bieżącej edycji uczestniczyło 207 klas z 73 szkół, a w Polsce 1210 klas z 367szkół.

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że klasa 8a i 6c zostały laureatami konkursu „Matematyka bez granic”. Klasa 8a zajęła II miejsce w rejonie lubusko-zachodniopomorskim i VIII miejsce w kraju, natomiast klasa 6c III miejsce w rejonie i IX w kraju.

    W konkursie wzięły udział również klasy: 5a (lokata: XI miejsce w rejonie i XVIII w Polsce), 5e(lokata: XVIII miejsce w rejonie i XXV w Polsce) i 7a (lokata: XV miejsce w rejonie i XXXVI w Polsce). Dodać należy, iż w tym konkursie uczniowie klas piątych są klasyfikowani razem z klasami szóstymi, zaś siódmoklasiści z ósmoklasistami. Takie wysokie miejsce wyżej wymienionych klas to również wielki sukces i fundament pod przyszłoroczne zmagania, kiedy to uczniowie, bogatsi o rok wiedzy, wystartują ponownie. 

    Gratulujemy wszystkim klasom i ich opiekunom - Pani Dorocie Semenowicz, Pani Monice Rogalińskiej i Pani Renacie Wieczorkowskiej. Wszystkim tegorocznym uczestnikom życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Już dziś trzymamy kciuki za zwycięstwo!

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

25 październik 2020
20 październik 2020

Powszechny Spis Rolny

numeral

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search